View Single Post
Stary 12-09-2018, 19:28   #24
Driverka
ford::amateur
 
Imię: Estera
Zarejestrowany: 10-06-2013
Skąd: Scotlandia ;)
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI Brak mocy błąd p2263

Cytat:
Napisał lukivw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Od jakiego miesiąca podczas jazdy na trasie przy prędkości powyżej 125 km wyrzuca mi na liczniku " Usterka sinika zjazd do serwisu " przechodzi w tryb awaryjny i odłącza turbinę ( brak mocy ) po podłączeniu komputera jest błąd P2263 " Układ napędowy Turbo/super charger Boost System Performanc"

PO zatrzymaniu odczekaniu chwilę i zgaszeniu na zegarach nie ma wykrzyknika i moc wraca wszystko jest w porządku do następnego przekroczenia mocy . Oczywiście podłączając komputer błąd jest w dalszym ciągu. Był w warsztacie na sprawdzeniu turbiny powiedzieli że sprawdzili geometrię i jest ok, sprawdzili sztangę i gruszkę i jest ok. Zrobiłem wczoraj trasę 900 km, starając się nie przekroczyć 120 km/h. W jednym momencie jechałem 125 kh/h samochód podskoczył na nierówności i wyskoczył komunikat i brak mocy.
Może ktoś miał taką samą sytuacje i ma wiedzę co to może być.

Samochód ma przebieg 145 tkm i to jest 100% wiarygodny przebieg
Hej mam podobne objawy w moim s-maxie,czy udało ci się zlokalizować usterkę? bo u mnie turbo wymienione i dalej wchodzi w tryb awaryjny.
Driverka jest offline   Odpowiedź z Cytatem