Temat: [Focus 2008-2011] instalacja tempomat
View Single Post
Stary 07-09-2018, 20:43   #46
jareeq
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 31-05-2012
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 1.6 TDCi 90km
Rocznik: 2008
Postów: 42
Domyślnie Odp: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat

@tedi_k
Wiesz co, zasugerowałem się tym manualem który został zrobiony w pdf w którymś wątku z kierownicami, pamiętam ze też miałeś do niego zastrzeżenia.
Na razie nie odłączyłem nawet kierownicy tylko sprawdzałem kable wiec nawet nie wiem jak to wygląda w srodku.
Widziałem zwijacz na zdjęciach ale jak się nie rusza to nie wiem jak działa :-)

Kierownica kupiona :-)
Chyba najlepsza skóra jaką widziałem bez pastowania z głęboką fakturą, cena też odpowiednia. Jutro jeszcze jadę na roczny przegląd. A w przyszłym tygodniu będę robił - wszędzie mam te okruszki z pianki ...

Aaa jeszcze anegdota.
P sprawdzeniu i policzeniu kabelków jadę wczoraj do pracy... po trzecim zakręcie stwierdziłem ze nie cyka kierunkowskaz ale działą zraszanie i SET. No to mówię 'Będzie jazda pewnie czegoś nie wpiąłem'. z nadzieją założyłem ze to GEM. Do końca drogi juz jechałem jednym pasem mając nadzieję że chociaż świecę. Pod pracą otwarłem skrzynkę i okazało się ze gem zapiął się po wyjęciu wtyczki .... ale nie do końca. Nie działały kierunkowskazy i światła dzienne.
Z pozycji pasażera nie było widać stanu wtyczki z tyłu a tam właśnie nie złapała, poprawiłem i mam nadzieje zę dużo ludzi nie klęło na mnie 'co za buc bez świateł i nawet kierunku nie włącza'.
Morał z historii - sprawdź gdy odlączysz.

Ostatnio edytowane przez jareeq ; 07-09-2018 o 20:49
jareeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem