View Single Post
Stary 14-08-2018, 12:33   #4642
mitchelpaul
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-06-2018
Model: Mondeo mk4 FL
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 18
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Szukałem na całym forum, ale znalazłem watek, w którym odpowiedź na problem nie padła, dlatego wrzucam tu, do rozkminki przez znawców nawigacji.
Poszukuję porady odnośnie planowania trasy w fabrycznym NX'ie.
Chodzi o jazdę do zadanego punktu końcowego, ale poprzez punkty pośrednie. Nie potrafię zmusić NX'a SD by trasę prowadził przez punkty pośrednie.
Chodzi mi o wpisanie kilku punktów pośrednich i potem żeby wyznaczył trasę przez te punkty. W ten sposób chcę zmusić nawigację do jazdy omijającej niezwykle drogą autostradę w Słowenii na trasie do Chorwacji. a i kilka innych zastosowań takiego planowania trasy można podać.
Pamięć celów - przebieg podróży widzę, w menu nav. Jak na razie wbijam miejscowości, nawet widzi je i zaznacza zielonymi chorągiewkami ale nie prowadzi przez nie.

W menu są punkty pośrednie, pamięć celów - punkty na trasie ale w żadnej opcji (czy to w planowaniu podróżny, czy w punktach na trasie) po podaniu takich punktów (z adresu, mapy - bez znaczenia) nie prowadzi przez nie, gdy zadam cel podróży. Proszę uprzejmie o opis krok po kroku jak to zaprogramować. Dziękuję za pomoc.
mitchelpaul jest offline   Odpowiedź z Cytatem