Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 07-06-2018, 21:52   #253
wapex
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 22-02-2018
Skąd: Szamotuły
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.5TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

W wersji Transit to może i dostawczak - ale Tourneo to osobówka mająca na celu wozić ludzi i towary - bardziej chyba ludzi jednak.
Skoro te auta są w większości brane w leasingi - tzn, że idą do firm (ok, większość małe firmy, gdzie jeździ nimi właściciel pewnie).
W firmach ludziom się często śpieszy, więc te 120km to trochę mało.

Tourneo to jednak bardziej auto rodzinne niż firmowe. Wrażenie wnętrza pozwala zapomnieć, że to przebudówka z dostawczaka - w Caddym nawet w osobówce czuć było, że to Caddy po prostu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (mimo, iż uważam, że to dobre auto).

________________________________

No właśnie gdy odebrałem auto po mod. - zobaczyłem wykres i dane - obiecywałem sobie dużo. 149KM i 333Nm.
Niestety jeżdżąc nie odczułem tego.
Większość swoich auto poddawałem chiptuningowi i zawsze po było łał... Czuć różnicę że hej. Tutaj tego łał nie było.

Moc auta nie przeszkadza mi gdy jadę sobie w spokojną trasę z rodziną czy na autostradzie gdzie lecę na tempomacie cały czas.
Na codzień jednak w związku z pracą jeżdżę często po drogach gorszej kategorii, krętych, gdzie trzeba zwalniać i przyspieszać. A jak się ciągle spieszy to wtedy właśnie brakuje.
wapex jest offline   Odpowiedź z Cytatem