View Single Post
Stary 06-06-2018, 07:30   #18
Nielot
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-08-2004
Skąd: Białystok
Model: B-Max Titanium
Silnik: 1,0 ecoboost 125
Rocznik: 2013
Postów: 65
Domyślnie Odp: Brak możliwości rejestracji haka holowniczego

Cytat:
Napisał marcin'ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy w dowodzie jest nacisk pionowy? Sprawdz. W dowodzie masz dmc z hamulcem i bez. Wiec jesli producent zezwolilby na dmc np 60 kg to itak legalnie zadnej przyczepki nie pociagniesz. A nielegalnie jesli ktos zalozy hak to na SKP tez zalatwi, a przy kontroli na drodze tak czy tak bedzie mandat. Zreszta nie kazdy kto zaklada hak, robi to z mysla o ciaganiu przyczep.
Co do tej Fiesty, to to "Econetic" powinno byc odpowiedzia czymu niema homologacji na hak:
("W nowym Fordzie Fiesta ECOnetic zastosowano takie układy, jak Auto-Start-Stop, ładowanie akumulatora z odzyskiwaniem energii hamowania, oszczędny tryb pracy silnika EcoMode oraz lampkę kontrolną zmiany biegów.

Inżynierowie Forda wprowadzili także zmiany w jednostce sterującej pracą silnika i zoptymalizowali przełożenia skrzyni biegów. Dopełnieniem całości są elementy redukujące opory powietrza: obniżone zawieszenie, osłona podwozia, owiewki kół oraz opony o niskich oporach toczenia.").
A tu link do calego artykulu [emoji6]
https://www.motofakty.pl/artykul/now...onomiczny.html

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Doskonale wiem co jest w dowodzie rejestracyjnym ale skoro piszesz o bagażniku rowerowym lub innym mocowanym na kuli to nie mam mowy o uciągu który też się oblicza i ma wpływ na wpisy w pozycje O1 O2 ,ale o nacisku pionowym. Rozumiem Twój tok rozumowania że producent mógł by ustalić bardzo małe masy przyczepy co by faktycznie wyeliminowało możliwość ciągnięcia jakiejkolwiek przyczepy i pozostał by tylko bagażnik rowerowy ale nie może tak zrobić bo reg. EKG 55musi przestrzegać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ładnie opisałeś co jest w tej Fieście co chyba wyjaśnia temat czemu nie ma możliwości montażu zaczepu.Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał Szczepixol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie chodzi o to, że w dowodzie zamiast wartości np 60kg, mam poziome kreski. Także sam już nie wiem co z tym zrobić i czy brnąć w jakąkolwiek próbę czy zdjąć go i nie tracić czasu.
Obawiam się że zdjąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub ponosić konsekwencje braku adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Ford wyprodukował samochód który ma być oszczędny z natury a przyczepa powodowała by niespełnienie założonego celu jakim jest jego ekonomiczność.
Nielot jest offline   Odpowiedź z Cytatem