View Single Post
Stary 02-06-2018, 10:02   #4
Ossa79
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 21-12-2017
Skąd: Świebodzin
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 30
Domyślnie Odp: Brak możliwości otwarcia klapy bagażnika.

Witam ponownie, otworzyłem klapę od środka z bagażnika, ściągnąłem osłonę i pociągnięciem za linkę klapa się otworzyła. Rozruszałem trochę zamek otwierając i zamykając go, sprawdziłem też czy do pinów dopływa prąd, i.. jest tam 5 pinów w 2 rzędach, środkowy pin (tam gdzie są trzy piny) podaje prąd cały czas, reszta nie wskazuje napięcia w ogóle, nawet podczas naciskania przycisku otwierania klapy. Gdy wszystko złożyłem to okazało się, że zamek odżył i wszystko wróciło do normy, czyli i pilotem i przyciskiem w aucie bagażnik można było otworzyć, radość nie trwała długo, bo po kilku otwarciach znowu nastąpiła cisza i bagażnika nie idzie otworzyć. Dzisiaj po raz kolejny ściągnąłem osłonę, kilka razy poruszałem zamkiem i wyjąłem wtyczkę....i zamek znowu działa, nie wiem jednak jak długo?
Wiecie może szanowni użytkownicy focusów co tam nie trybi? Może te piny czymś psiknąć? Może locka nasmarować?
Z góry dziękuję za odpowiedź, teraz bagażnik za pomocą sznurka otwieram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przeciągnąłem pod osłoną i leży na zderzaku, jak chcę otworzyć bagażnik, to ciągnę za sznurek w dół i klapa się otwiera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ossa79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem