Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 29-05-2018, 11:32   #4901
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał MarkyMark Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To dość często zgłaszane zjawisko. Byłem z tym w ASO, według biuletynu wewnętrznego Forda, jest to odgłos pompy wysokociśnieniowej, która robi coś tam. Jest to normalne, mam to od 50 tys. i nic się więcej nie dzieje, wiec chyba nie ma powodu do obaw.
A to ciekawe, że występuje to tylko w niektórych egzemplarzach, u mnie to jest od nowości nie biorę tego do bania, ale nie jest miłe jak parkujesz samochod zamykam drzwi a tam Ford zaczyna żyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał MarkyMark Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drodzy Forumowicze, wszyscy którym spać nie daje po nocach i rani zmysł estetyczny widok zapadającej się deski rozdzielczej... zaprawdę powiadam wam, w górę serca, albowiem jest rozwiązanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... i to bardzo proste. Wystarczy zdemontować kratkę nawiewu w podszybiu. Wychodzi łatwo, wystarczy lekko podważyć za każdy zatrzask wkładając śrubokręt od środka kratki lekko podważyć i pociągać jednocześnie do góry, na koniec odpiąć dwa kable. W środku, jak widać na zdjęciach nic nie ma, aGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Gratuluję kreatywności, serwis deskę pewnie by demontowal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem