View Single Post
Stary 28-05-2018, 21:26   #15
cytus
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-12-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 469
Domyślnie Odp: Głośna praca dmuchawy (wentylatora) wibracje-film

Postanowiłem sam zabrać się za temat.
Może będzie dla innych użytkowników, którzy chcą zaoszczędzić 1100 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. o ile będą mieli ten sam przypadek.

Wykręciłem schowek obejrzałem jak pracuje wentylator, przetestowałem na wszystkoch biegach i zatrzymałem całkowicie. Okazało się że na łopatkach utknąl kawałek materiału. Żeby nie bawić się w rozkręcanie wziąłem metrówkę i zacząłem zabawę w wyciąganie. Udało się podważyć i wyciągnąć ten śmieć.
Poskręcałem i wentylator pracuje jak należy :-) W zał. ZdjęciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
cytus jest offline   Odpowiedź z Cytatem