View Single Post
Stary 26-05-2018, 12:56   #5
MARR
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-11-2009
Model: MONDEO MK5/ FOCUS MK3
Silnik: 2,0 TDCI /1,0 125KM
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 147
Domyślnie Odp: Autoalarm Cobra ak4918 - trzy piknięcia przy uzbrajaniu i okazjonalne wycie

Dokładnie tak jak kolega marooo9 napisał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja u siebie dodatkowo przy zakładaniu alarmu (miałem auto od nowości) wymusiłem na dealerze odcięcie zasilania rozrusznika (bo w "oryginalnej" wersji alarm tylko wył 30 sekund - i pozwalał na odpalenie auta i odjechanie nim, sic!!)
Po latach zaczęły się przypadki że po otwarciu auta nie mogłem go odpalić - po przekręceniu kluczyka była cisza.
Pomagała procedura a'la Windows : wysiąść, zamknąć drzwi, uzbroić, rozbroić, wsiąść, odjechać. Jak nie pomaga to od początku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ewidentnie widać było że alarm się do końca nie rozbrajał - tak jakby się zawieszał.

W końcu to wyłączyłem bo nie uśmiechało mi się że któregoś dnia w końcu nie odpalę a znając życie będzie to gdzieś w nocy na stacji benzynowej przy autostradzie we Włoszech czy Bułgarii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do szyb to dla mnie była akurat super przydatna opcja - wielokrotnie się zdarzyło że to 3xpikanie przy zamykaniu powodowało iż zawracałem do auta i odkrywałem nie domkniętą szybę lub drzwi.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
__________________
Mondeo MK5 2,0 TDCI 150KM 2019r/Focus MK3 1,0 EB 125KM 2017

Ostatnio edytowane przez MARR ; 26-05-2018 o 13:04
MARR jest offline   Odpowiedź z Cytatem