Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 23-05-2018, 19:03   #907
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał n0vus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebrnąłem gdzieś przez połowę wątku
Kupiłem wspomniany samochód z silnikiem 2,2tdci z salonu, po trzech latach zadnych problemów z samochodem i jego motorem. Czytając bardzo małą część użytkowników, którym przydarzyła sie dziura w tłoku, zmieniłem ze strachu troszkę styl jazdy.
Na długich trasach prędkość podróżna 120 max 130km/h. Na krótkich potrafię "przedmuchać" wydech. Mam 155 mocy, które w zupełności wystarczają i dają frajde z jazdy dostawczakiem.
Z tego co czytam, to najwięcej kłopotów z tłokami mają pojazdy dociążone, lub te, które mają kierowników z ciężką nogą, którzy deptają na długich trasach.
Ostatnie spalanie na trasie sląsk-hanower 1tona na pace tempomat 120/h 9,5L
Czytając tu w "globalnej" dyskusji mały procent awaryjności, to kupując samochód używany z tym motorem jednak bym sie zastanawiał, nigdy nie wiadomo jak popszednik/popszednicy sie nim obchodzili.
Z drugiej strony sam musisz wykalkulować. Z tym jest jak z nowymi zasadami na allegro, tysiące kupujących, pozytywne komentarze mało kto daje, ale jak już sie coś nie spodoba to negatywne obowiązkowo i wyśmienite

Ostatnio edytowane przez tomaszjan31 ; 23-05-2018 o 19:11
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem