Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 19-05-2018, 19:46   #901
n0vus
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-05-2015
Skąd: Śląsk Cieszyński
Model: F150 KING RANCH
Silnik: 5.4 V8
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Przebrnąłem gdzieś przez połowę wątku (na tyle mi starczyło samozaparcia), ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak ogólnie oceniacie nowego Transita - pytanie strikte do użytkowników. Miałem kiedyś chwilę Mk5 w dieslu i dość pozytywnie to auto wspominam. Natomiast Mk6 oraz Mk7 często spotykałem przez te wszystkie lata na budowach i raczej nikt ich nie chwalił. Ostatnio jedna firma jeździła równolegle z nami Mk7 2.2 TdCi do Niemiec i co chwilę mieli jakieś awarie, pod koniec zlecenia już po kilku naprawach i tak miałem wrażenie, że im się to auto zaraz rozpadnie, kiedy nasze poczciwe T4 2.5 tdi łykało km aż miło... Jak jest z awaryjnością i wytrzymałością w Transicie Mk8? Myślałem o aucie z lat 2013-2014 oczywiście blaszak 7-9 osobowy z przestrzenią ładunkową najlepiej zabudowa "holenderska" pewnie już z realnym przebiegiem 300.000km + Pojeździ to jeszcze coś (nie ma się co oszukiwać będzie już trochę zużyty) , czy to będzie skarbonka bez dna ? Jaki silnik do tego ? Wstępnie chciałem sprowadzić ze stanów wersję 3.7 V6 i wrzucić lpg ale tam występują głównie wersje albo osobowo-autobusowe albo blaszaki i brygadówkę strasznie ciężko znaleźć w rozsądnych pieniądzach. Pozostają więc oferowane w europie diesle. Czytałem że tragicznie słabe i awaryjne. Jak się to ma do rzeczywistości ? Kolega mi doradza mastera 2.3.... no ale ja lubię Fordy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007
FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001
FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

Ostatnio edytowane przez n0vus ; 19-05-2018 o 19:48
n0vus jest offline   Odpowiedź z Cytatem