View Single Post
Stary 19-05-2018, 10:15   #1
Pytelek
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 26-01-2018
Skąd: Opole
Model: EDGE
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie jakie części europejskie pasują do wersji amerykańskiej

Witajcie
Na wstępie proszę Adminów o przeniesienie posta do odpowiedniego działu, jeżeli stwierdzicie że powinien być gdzie indziej a zapewne forum pomoże bo już nie raz mi pomogliście.
Jestem posiadaczem FORD EDGE 2.0 EcoBoost FWD SEL z 2017 roku, numer nadwozia 2FMPK3J97HBB41113 pochodzącego z importu z USA.
28 marca auto zostało uszkodzone nie z naszej winy w wyniku szkody parkingowej i uszkodzeniu uległa miedzy innymi chłodnica płynu chłodzącego.
W związku z tym że auto jest w leasingu samochód został oddany do naprawy do autoryzowanego dealera Forda w Opolu (jedynego zresztą) BCH Chwalińscy. Firma ta jednak po stwierdzeniu że auto było wcześniej naprawiane i jest wersją USA odmówiło naprawy i samochód został przeniesiony do naprawy do firmy AUTO TIM Janeczko w Opolu przy ulicy Oleskiej, która to podjęła się naprawy.
I tu zwracam się do Was o pomoc, AUTO TIM Janeczko mają od miesiąca czasu ogromny problem z zamówieniem chłodnicy do tego auta, próbowali już u kilku autoryzowanych dealerów Forda (wiem ze w Częstochowie, Poznaniu i wspomnianym już Chwalińskim).
Jeżeli jest na forum ktoś kto może taką chłodnice sprzedać z fakturą lub wie gdzie mozna ją dostać to proszę niech się ujawni. :-)
Postanowiłem wziąść sprawę w swoje ręce i pomóc serwisowi w załatwieniu chłodnicy bo już mnie szlag trafia :-(
Pytelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem