View Single Post
Stary 24-04-2018, 11:39   #8
bayerp
ford::beginner
 
Avatar bayerp
 
Zarejestrowany: 20-04-2014
Skąd: Wrocław
Model: brak :(
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 33
Domyślnie Odp: Przesunięta wskazówka obrotomierza (zaniżone obroty)

Cytat:
Napisał Smugg69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajny filmik kolego, przyda mi się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Też wymieniłem zegary na poliftowe jakiś czas temu, wszystko działa ok tylko podczas jazdy wskazówka obrotomierza się...ślizga? Spada na 0 i w trakcie pracy na biegu jałowym pokazuje 0, jak przygazuję normalnie się podnosi, z tym, że przekłamuje o 1000 obr. Po wyłączeniu silnika i ponownym odpaleniu po kilku minutach już działa normalnie.

Wiem, że w liczniku ktoś podmieniał tarcze, więc może coś źle poskładane, będę kombinował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
udało Ci się coś z tym zrobić?
mam podobny problem, wskazówka obrotomierza ostatnio mi szaleje - często pokazuje 0 na uruchomionym silniku. Dopóki nie zrobię testu zegarów, nie wróci na miejsceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bayerp jest offline   Odpowiedź z Cytatem