Temat: [Mondeo 2007-2014] jaki rozmiar opon lub kół ?
View Single Post
Stary 20-04-2018, 09:49   #3416
pitz
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-04-2017
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 48
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał THE REEM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze ani razu nie zerwałem przyczepności wciskając pedał gazu do oporu na 2,3 czy 4 biegu
Ja nie wiem na jakim biegu, bo nie pokazuje dopóki się nie przestawi na ręczne wybieranie (tylko D pokazuje). Zerwanie przy prędkościach kilkudziesięciu km/h występuje tylko przy mokrej nawierzchni, ale ze startu owszem i to bez żadnego problemu na każdej nawierzchni i przy każdej pogodzie.
Już teraz się odzwyczaiłem, ale po 9 latach jazdy Subaru przyzwyczaiłem się, że jak np. chcę sprawnie wyskoczyć z podporządkowanej i włączyć w ruch pojazdów na głównej, to trzeba dać w palnik i auto wyskoczy jak z procy, a tu po prostu zamieli...
I to 4x4 to jedyne czego mi tu brakuje, bo po roku używania jestem bardzo zadowolony, choć do Japończyków brakuje Fordowi też w kwestii niezawodności. Przez rok musiałem wymieniać świecę dopalającą w DPF i przetarł się jakiś kabel od czujnika w prawym przednim kole co spowodowało, że nie działało w zasadzie nic...
W Subarynie, z rzeczy poważniejszych "tylko" rozpadła się turbina, ale przy dużo większym przebiegu i po 5 latach eksploatacji więcej.
pitz jest offline   Odpowiedź z Cytatem