Temat: [Fusion - Mondeo USA] dołożenie czujników PDC
View Single Post
Stary 10-04-2018, 09:04   #41
motoenzo
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 02-10-2017
Skąd: Rzeszów
Model: MONDEO MK5
Silnik: 1500
Rocznik: 2014
Postów: 20
Domyślnie Odp: dołożenie czujników PDC

Cytat:
Napisał muffintsi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A zakodowałeś w PAM i IPC?

Bump: Problem rozmiaru wtyczki wiązki przedniego zderzaka, który opisałem w poście:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...4&postcount=30 okazał się prosty do ogarnięcia.

Pinologia obu wersji jest taka sama. Jeżeli trafiła Wam się wiązka zderzaka i wtyczka nie pasuje, to zakupcie pasująca używkę. Nie jest ważne ile jest przewodow, może być z biedawiązki, potrzebujemy tylko kompletnej obudowy. Rozbieramy obie wtyczki, ze starej wysuwamy piny do tyłu. DO nowej wciskamy od tyłu przez tylne zamknięcie i uszczelkę i przy nie do końca zamkniętym białym zamku. Wszystko 1 w 1 numerkami.

Efekt: wiązka jak z fabryki, bez cięcia, gięcia i sztukowania. Po wprogramowaniu świeci i piszczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, nie mam pojęcia czy mam zaprogramowane PAM i IPC - programował mi to gość z Dębicy, robił też światła, halogeny itd. Wszytko działa a PDC mówi że nie wie co jest.
motoenzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem