View Single Post
Stary 31-03-2018, 18:16   #37
romanhoks
ford::average
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 21-06-2012
Skąd: Norwegia
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.6 Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 102
Domyślnie Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help

Czy ja ci napisalem ze ktos nie wykona uslugi bo ma kaca po dniu poprzednim?Nie wydziwiaj i nie bisz bajek.Widzisz kolego wyprowadze cie z bledu .Norwegia jest krajem skalistym.Tu poza wiekszymi miastami nie idzie jechac szybciej ja 80 kmh bo ci drogi nie pozwalaja na to.Co do ludnosci to jest jej malo bo dzie chcesz mieszkac w lesie czy w gorach gdzie niema zywej duszy.Jeszcze troche jest plaskiego jak jedziesz od strony Polski i troche po prawej od Oslo reszta to doliny w ktorys sa miasta tz do ok 100 000 .I tak dalej.Nie chce mi sie wiecej pisac bo i tak sie nie dogadamy.Nie byles tu bo widze co piszesz i wiesz bardzo malo.A czemu sie tu znalazlem to ci napisze.Pracujac 9 lat w starym RFN zjechalem do kraju i wybudowalem warsztat i zatrudnilem ludzi.Ciaglem to 10 lat i nawet nie mialem czasu jechac na ryby bo trzeba bylo zabezpieczyc prace ludziom.Mialem tego serdecznie dosc bo wiedzialem jak mozna normalnie zyc i pracowac.Robilem tez auta norwegom.I to nie jednemu.Oplacilo im sie przyjezdzac bo i okupili sie i zrobili auto.Teraz mam czas na moje hobby i na rodzine.Na wyplate nie narzekam ,rak sobie nie powyrywam.Co do napraw moich aut .Tak aut w liczbie mnogiej bo mam nie jedno to nie musze zaprowadzac do pakistanczyka bo pracuje w serwisie jako technik mechanik.
__________________
Przepraszam za pisownie ale mam klawiature Norweska
romanhoks jest offline   Odpowiedź z Cytatem