View Single Post
Stary 31-03-2018, 16:34   #32
romanhoks
ford::average
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 21-06-2012
Skąd: Norwegia
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.6 Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 102
Domyślnie Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help

Cytat:
Napisał paoloWawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@romanhoks

O ile rozumiem że lubisz spokojniejszą, dziadkową jazdę, o tyle kompletnie nie rozumiem ataku na @zombie6 z uwagi na fakt czy kogoś na coś stać czy nie stać, bo skąd masz mieć o tym niby pojęcie.

Sorry ale takie Twoje przechwałki są bardzo słabe, i podejrzewam że dla zwykłych Norwegów, z całym szacunkiem, ale 5-letnie Mondeo 1,6 w gnoju nie jest symbolem sukcesu.

Tyle z mojej strony. Nie odniosłeś się do argumentów dot. liczebności ludności, więc nie wiem jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Przyjedz kiedys a sie przekonasz ile jest aut na autostradzie i jakie jest natezenie ruchu w Norwegi.Gwarantuje ci ze na autostradzie pocisnol bys no moze w nocy .Bo w dzien to wybij sobie z glowy. Np chcac wjechac do Oslo to masz pozamiatane bo na autostradach prawie stale sa korki.Co do Mondeo w gnoju jak napisales to akurat ten gnoj mi odpowiada i nic ci do tego.Kupilem to super okazyjnie bo klient zostawil i wziol z salonu nowe auto.Oczywiscie po wycenie naszego rzeczoznawcy ktory opisal az za dobrze.A co do wolnej jazdy to pracujac w dawnym RFN tez potrafilem posuwac S klasa 250kmh po autostradzie.Gdzie mozna to jade a gdzie nie ma warunkow to jade normalnie.Oto caly problem.Kiedys uciekalem mercem po rowie bo idjocie zachcialo sie wyprzedzac na starej A2 na Swiecko na trzeciego.Nikomu tego nie zycze.Stare przyslowie :mierz czyny na zamiary.Moze kiedys to zrozumiesz jak poczujesz zapach prochu w aucie.

Bump: harry a skad wiesz tyle o norwegach bo to akurat to prawda co napisales ?

Bump: Norek nie będzie sie spieszył bo nie ma dokąd.
__________________
Przepraszam za pisownie ale mam klawiature Norweska
romanhoks jest offline   Odpowiedź z Cytatem