View Single Post
Stary 30-03-2018, 13:00   #18
romanhoks
ford::average
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 21-06-2012
Skąd: Norwegia
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.6 Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 102
Domyślnie Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help

Z tego co piszesz to widac ze nie byles nigdy w Norwegi .Puste drogi to byly chyba ze 30 lat temu.My mieszkamy tu tylko 12lat i jakos nie czuje sie zniewolony.Co do zasniecia za kierownica to gwarantuje ci ze nie zasniesz z powodu widokow ktore mozesz sobie obejrzec.Co do zadowolenia z takiego stanu rzeczy jak piszesz to ja jestem baaardzo zadowolony bo bedac w Polsce musze stale uwazac zeby jakis niepisany Kubica nie zepchnol mnie do rowu wyprzedzajac na trzeciego.A co do szybkosci to te nie 90kmh na autostradzie tylko czasami i 60kmh potrafi byc.To tez mi nie przeszkadza bo sie nigdzie nie spiesze.Jak to muwia tubylcy : ikke stres. pomalu bez pospiechu co w Polsce ze swieca szukac takiego co ci to powie.Postaw samochod na warsztat a sie przekonasz jak podejda do ciebie.Nie denerwuj sie ze nie ma czesci bo sa np w niemczech na magazynie i beda za 3 dni.Mamy wypozyczalnie mozesz sobie wypozyczyc auto .No tylko tu cie stac ot i caly problem ktory ci chyba przeszkadza.Przykro mi to napisac ale tu zycie jest bez stresu.Wolne jest teraz od czwartku do poniedzialku bo sa ferie wielkanocne.Pozdrawiam z slonecznej Norwegi.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (bylem na rybach przy -29st)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To mi tez nie przeszkadza.
__________________
Przepraszam za pisownie ale mam klawiature Norweska
romanhoks jest offline   Odpowiedź z Cytatem