Temat: [Fusion - Mondeo USA] USA a EU porównania watek zbiorczy
View Single Post
Stary 28-03-2018, 21:49   #524
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,056
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał Barixon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... trzymam kciuki!
Jest w całej tej akcji oczywiście haczyk...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Łukasz to miłośnik i posiadacz programatorów wszelakich do każdego urządzenia i na każdą okazję. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tego potrafi "z ręki" (bez sita!!!) zakulkować BGA 96 kulkami 0,45mm...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Serio - widuję to na własne oczy...
Lutuje wszelkie BGA bezbłędnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W związku z tym jego rozwiązania oparte są o prosty pomysł - "przyślij do mnie licznik a ja odeślę Ci go spolonizowany"...
Wsadów do programowania UCDSem na przykład nie tworzy, bo takie programowanie jego zdaniem trwa dłużej niż "wzięcie licznika na stół"... Przez niego oczywiście...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 28-03-2018 o 21:53
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem