Temat: [Mondeo 2014- ] Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
View Single Post
Stary 22-03-2018, 21:58   #9
pafcior
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Właśnie wydaje mi się, że trochę opacznie co poniektórzy zrozumieli treść posta. Celem wyjaśnienia, podpowiem, iż obecna Navi sprawuje się idealnie. Zero modzenia, przepięcie fabrycznej instalacji, a jeśli ktoś jest zainteresowany mogę mu pomóc z wymianą w wolnej chwili, stąd info o kosztach.
Co do grzania kiery, sam użyłem tego w zimie ...3-4 razy, a dużo większą frajdę sprawia nawigacja, która pokazuje mi aktualne trasy, a nie fabryczna (F6 ostatnio) gdzie nie było np. obwodnicy Marek.
Co do posiadania TV, to jest to tylko jeden z dodatków, o ile ciekawiej się jedzie rano w korku do pracy mogąc posłuchać w TV info ze świata, a nie w radiu kolejnej reklamy o "kulkach do ćwiczenia mięśni Kegla", czy o "leku na zapłonięcia konara"
Dodatkowo podpinając i łącząc z radiem wtyczkę OBD można na bieżąco kontrolować parametry auta, ewentualnie w necie na postoju przeglądając pojawiające się kody błędów.
Można też czekając na dziecko, lub żonę na parkingu przejrzeć media społecznościowe lub maile, i mieć dla nich więcej czasu w domu.
...i wiele, wiele innych wedle uznania.

Także spokojnie, każdy może coś dla siebie znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pafcior jest offline   Odpowiedź z Cytatem