Temat: [Fiesta 2001-2008] Zamek centralny- jak dobrać części
View Single Post
Stary 14-03-2018, 06:39   #3
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,672
Domyślnie Odp: Zamek centralny- jak dobrać części

Cytat:
Napisał Grzechoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1. Pojawia się pytanie, czy zamki w lifcie są takie same jak przed?

2. Pytanie drugie czy zamki od wersji 5d podejdą do mojej 3d?

3. Może ktoś również się orientuje czy wersja modułu gem A różni się czymś od wersji np. C, D.

4. czy zamki do podwójnego ryglowania różnią się czymś od tych z pojedynczym czy to tylko gem jest inny?
Ponumerowałem Twoje pytania, łatwiej będzie odpowiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1. Nie.
Przed liftem centralny nie obsługuje składania lusterek przy zamykaniu auta. Moduł w drzwiach kierowcy ma mniej pinów.

2. Sam mechanizm zamykania - tak, ale on nie różni się od tego co masz. Istotne jest centralka zaraz za zamkiem. I odpowiedź brzmi: nie.

3. Opisałem dokładnie to na stronie. Za dużo by tu pisać:
http://fiesta-mk6.pl/test-gem-fiesta-mk6.html

4. Różnica występuje w module GEM. W każdym razie ja swoje podwójne ryglowanie wyłączyłem, bo mnie denerwowała ta funkcja i konieczność pamiętania że aby otworzyć wszystkie drzwi, a nie tylko kierowcy trzeba na pilocie dwa razy dość szybko naciskać guzik.
Mozna to programować jakoś kluczykiem, ale najlepiej się to robi przez menu komputera pokładowego. Jak go nie masz, polecam dokupić zegary i manetkę. Tylko tyle Cię dzieli od jego posiadania i łatwiejszej kontroli nad centralnym.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem