View Single Post
Stary 09-02-2018, 07:35   #175
bzikoll
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 19-01-2016
Skąd: Warszawa, Wawer
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 133
Domyślnie Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po

Cytat:
Napisał szamot666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wziąłem starego laptopa z Windows 7 i udało mi się połączyć elm config przy użyciu mojego interfejsu, natomiast wszystkie opcje pod MS-CAN mam niestety nie aktywne:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rozumiem, że mój interfejs po prostu nie wspiera MS-CAN i tyle?
Bo po uruchomieniu programu i podłączeniu się do auta program zapytał mnie czy mój interface posiada przełącznik i odpowiedziałem, że nie posiada.

Ponowię też bardzo ważne dla mnie pytanie: gdzie w elm config wyłącza się funkcję świateł skandynawskich? (ktora opcja / zakladka / co ustawic?)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli nie ma przełącznika to nie obsługuje

a światła to masz tutaj

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bzikoll jest offline   Odpowiedź z Cytatem