View Single Post
Stary 16-01-2018, 21:13   #44
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: jaki model silnika najlepszy

Cytat:
Napisał slawekp83 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam wszystkich posiadacza forda kuga.chcę kupić kugę jedynkę z 2012 roku diesel jaki silnik najbardziej polecacie żeby móc być zadowolonym z zakupu i jakieś opinie poproszę na temat właścicieli kugi czy auto wporządku czy awaryjne

Osobiście użytkuję Kugę 4x4 z silnikiem 136KM od 2010r . Na obecną chwilę 118k km Wymieniłem tylko aku po 6 latach i tylko zmieniam olej, wymieniam filtry i leje ropę do baku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po za tym zero awarii i dziwnych wyświetleń komunikatów . Nie narzekam . Moja Kuga po zakupie tylko raz widziała ASO na pierwszym przeglądzie i może dlatego taka zdrowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem