View Single Post
Stary 28-12-2017, 15:11   #30
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

heh
Ja mojego dostałem bez napisu mondeo ale za to ze znaczkiem ecoboost na klapie (a miało być odwrotnie) - walnęli się w salonie.
Ale to wyżej to pikuś - lepsza sprawa że nie miałem zamontowanej wewnętrznej uszczelki szyby w drzwiach kierowcy - jaja jak berety - w fordzie miesiąc myśleli zanim stwierdzili że mi ją domontują ...
Ale to wyżej to i tak nic przy tym że obecny mk5 to drugi zamówiony bo pierwszy jak przyszedł to zerwał mu się pasek osprzętu i uszkodził wiązkę silnika (jeszcze zanim auto dotarło do dealera) - ford bujał się z naprawą tego 4 miesiące - ja po 2,5 miesiąca zrezygnowałem z czekania i zamówiłem kolejną sztukę (tą która bez uszczelki przyszła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Ale przy okazji moich przebojów z autem nasłuchałem się historii o pomyłkach - np mustang gt gdzie dopiero klient przy odbiorze zauważył że miał być automat a jest manual (w papierach podobno wszędzie był automat). Albo auto które przyszło z jednym fotelem skórzanym a drugim materiałowym ... nie chce się wierzyć w te numery - ale jak ja ludziom opowiadam moje przeboje to też nie chcą wierzyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez miroos ; 28-12-2017 o 15:14
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem