Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 25-12-2017, 09:41   #767
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał arasweb1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja również przymierzam się z zakupem nowego busa po nowym roku, ale po paru miesiącach śledzenia tego tematu chyba zmieniam zdanie i kupię Mastera, zależy mi głównie na bezawaryjnym użytkowaniu.
Nie należy wyciągać pochopnych wniosków - Forum i ten wątek jest miejscem, gdzie użytkownicy zazwyczaj wymieniają się uwagami o swoich problemach i kłopotach w użytkowaniu auta. Tacy tutaj dominują. Więc Forum - siłą rzeczy - nigdy nie będzie odzwierciedleniem jakości produkcji samochodów Forda.
Spróbuj odwiedzić fora innych marek, nie tylko Renault, ale i VW, Mercedes itd. - tam użytkownicy opisują takie same problemy jak na naszym Forum.
Generalnie kłopoty wynikają z tzw. polityki ekologicznej UE, silniki diesla nagle okazały się straszliwym złem - i wszyscy producenci dieslowskich pojazdów znaleźli się w podobnej sytuacji z podobnymi problemami.
W przypadku Forda nakłada się na to wejście na rynek z zupełnie nowym silnikiem - jak wiemy zawsze wtedy wychodzą na jaw wady tzw.wieku niemowlęcego, doszła wpadka z montażem wadliwej partii wtryskiwaczy i drobne inne problemy.

Takie jest życie... Warto mieć zdrowe spojrzenie na rzeczywistość i zachować umiar w ocenach.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 25-12-2017 o 09:53
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem