View Single Post
Stary 22-12-2017, 16:40   #9
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: Uszkodzony wyświetlacz komputera pokładowego

No i usterka usunięta :-) Czas operacyjny ok. 15min. max. Uszkodzony był wyświetlacz. Dzięki forumowiczowi Gimnastikball który przeczytał mój problem i wysłał mi dla weryfikacji drugi licznik z angola, podmieniłem tylko wyświetlacz i wszystko znowu wróciło do normy. Bardzo mnie to cieszy :-) Dzięki kolego Gimnastikball!!! Zapewne jak człowiek zawiózłby furę do ,,mechanika" to powiedziałby Bóg wie co i skasował Bóg wie ile :-) To już druga naprawa która wyszła pozytywnie przez forum. Kieeeeeeeeeedyś jak miałem focus mk1 1.6 Pb padł mi czujnik prędkości (vss) w skrzyni biegów, mechanik zaraz mi powiedział że na 100% się złamie i część wpadnie do skrzyni i 3eba będzie skrzynie zdejmować. Pomyślałem że jak ma się połamać to niech mi się połamie, walczyłem z gadem 3h ale wyciągnąłem go i jedyny koszt to był koszt części (nowego czujnika z aso) :-) Drugie auto jakie mam to focus mk3st obecnie ma 48tyś km ale widząc problemy elektroniki (choć ta bestia jest jak na obecne auta Mega bezawaryjna) to jeszcze z 1 rok będą go 3mał i sprzedam bo ta cholerna elektronika jak zacznie padać to już będzie można iść z torabmi a focus mk3st przy wersji mk2fl (wersja st2/st3 prawie max) to ma dopiero narąbane elektroniki :-) Całę auto to komputer, silniczki, czujnik pogania czujnik :-) A połowę systemów mam wyłączonych bo mnie denerwują! Asystent pasa ruchu - wyłączony (denerwuje mnie wzmacnianie układu przy przekraczaniu linii, kolejny to automatyczne światła (załączanie długich jak zauważą że nie ma kogo oślepić, no nie do końca, dwa razy wg. m,nie zbyt późno zmieniły światła i uważam że kogoś oślepiłem), rozpoznawanie znaków :-) pierdoła jak cholera. To nie dla mnie bajery.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20171222_170103.jpg (85.1 KB, 107 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez jarekfxsilver ; 23-12-2017 o 10:34
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem