View Single Post
Stary 08-12-2017, 13:41   #22
numerdakingzz
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 08-12-2017
Skąd: Szczytno
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1.4
Rocznik: 1999
Postów: 4
Smile Podświetlenie Zegarka

Witam, dzisiaj rozkręcałem kokpit w samochodzie.
Ford Focus MK1 1.4 16V ZetTec 1999r. Jestem posiadaczem od około 3 miesięcy, to mój pierwszy Ford, dużo słyszałem opinii na temat tego auta, a i też samej marki. Kupno tego auta zawdzięczam mojej Córeczce, która urodziła się niedawno, a więc musiałem kupić coś większego, żeby wrzucić wózek, zabawki, no i fotelik, wcześniejsze Pudełko zapałek, to Peugeot 206 ! Autko fajne, ale dla dwóch osób ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Generalnie przy zakupie każdego swojego samochodu, od Opla, do Peugeota zawsze odwieczny problem zegarów, choinka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , no i jak to w oplach brak podświetlenia kokpitu nawiewów...

Przechodząc do meritum chciałem zapytać o małą błachostkę, a mianowicie o podświetlenie zegarka w j/w Fordzie. Działa, ale nie świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wkurza mnie podczas jazdy wieczne włączanie lampki na podsufitce albo wyciągać pieprzonego smartfona z kieszeni, gdzie podczas jazdy to wyczyn jak się jest jeszcze w jeasnach ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

stfłuuuu ! Generalnie widziałem tam 3 wlutowane lampki led, jedna od tej czerwonej, migającej " to chyba straszak" no i te dwie które nie świecą.. a może po prostu zegarek się w ogóle nie podświetla, a może to jakiś bezpiecznik?

z góry dziękuje za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
numerdakingzz jest offline   Odpowiedź z Cytatem