Temat: Fiesta again
View Single Post
Stary 15-11-2017, 20:41   #9
peterpz
ford::professional
 
Avatar peterpz
 
Zarejestrowany: 31-07-2006
Skąd: Warszawa
Model: [MK4] Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (140KM -> 163KM -> 188KM / 402 NM)
Rocznik: 2012
Postów: 1,056
Domyślnie Odp: Fiesta again

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Caly bok bedzie do roboty.. koszta rosna..
Handlarz ma dobre opinie, zadzwonic podpytac i decyzja..
Gadałem z nim. Gada po polsku. Jak się dobrze przyjrzycie na zdjęciach to prawy alu jest inny. Wg. niego do wymiany (oprócz rzeczy blacharskich) jest wahacz, piasta i amortyzator. No i wiadomo felga, pewnie minimum dwie opony aby z przodu były identyczne. Także kwestii do roboty w tym aucie jest więcej. W domu mnie tu straszą, że mogła tak dostać na koło, że półoś rozwaliła skrzynię i jeszcze będzie skrzynia do roboty. Także trudna decyzja.

Bump:
Cytat:
Napisał Kubuch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszesz, że masz na auto 30 tyś zł a szukasz takiego za 40... Sam pod sobą kopiesz dołek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wcale nie. Właśnie zacząłem szukać auta tańszego bo te 30 tys mi się wydawało za dużo. Sęk w tym, że nie ma fajnych Fiest MK7 za 20 tys. Trzeba zejść z rocznikiem aż do 2008-2009. W stosunku do 2015 to jednak różnica jest... A jak się pojawia coś ciekawego to rozważyć i przedyskutować zawsze można. Po informacjach od handlarza wiem, że to auto się z 30 tys z naprawą nie ma szans zamknąć. Ale oferty to wciąż nie skreśla... Najgorsze że nie mogę go obejrzeć samodzielnie przed zakupem, bo pewnie decyzja byłaby już podjęta.
__________________
Aktualnie: Mondeo MK4 Liftback, 2012, 2.0TDCi (140KM -> 163KM -> 188KM / 402 NM) oraz Fiesta MK7 5D, 2015, 1.0 80KM
W rodzinie również: Mondeo MK3 HB, 2004r, 2.0TDCi; Mondeo MK2 HB, 1999r, 1.8TD

Ostatnio edytowane przez peterpz ; 15-11-2017 o 20:44
peterpz jest offline   Odpowiedź z Cytatem