Temat: [Fiesta 2008-2012] Porównanie opon/kół - rozmiar
View Single Post
Stary 15-11-2017, 19:02   #17
mathkaczy
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: Brodnica
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 148
Domyślnie Odp: Porównanie opon

Cytat:
Napisał M@reS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może w Fieście nie musisz się martwić bo nie ma TC ESP i innych "ulepszaczy jazdy". Ale nie wiem jak będzie działał ABS jak odczyty z czujnika będą inne niż zapisane w komputerze.

Normą w ASO jest zamiana opon, kół do 2% różnicy od oryginału. Powyżej nikt Ci tego w ASO nie wymieni bo czujniki z kompem się nie dogadają.
Możesz wymienić na własną odpowiedzialność ale wolał bym bezpieczeństwo i żeby ten ABS chociaż zadziałał, bo nie wspomnę o innych czujnikach....niż szpanerskie fele.
nie chodzi mi o szpanerskie fele Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak to nazwałeś

chcę założyć oponki 195/55 R16 Crossclimate , maja dobre opinie i miałem okazję je krótszy czas w zimie testować . Na obecne "zimy" jak znalazł nie wielosezonówki a całoroczne opony, z chęcią nie kombinowałbym i założył 185/55 R16 na moje felgi i nie wymyślał ale takich nie sprzedają .

nie chcę zmieniać alusów na inne narazie a oponki wolałbym całoroczne niż komplet specjalnie na zimę i specjalnie na lato szczególnie gdy przednie letnie do wymiany
mathkaczy jest offline   Odpowiedź z Cytatem