View Single Post
Stary 12-11-2017, 14:31   #4394
pitekantrop
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 82
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Ale czy aby na pewno w A4 ekran w ogóle jest dotykowy? Patrząc po jego zamocowaniu, raczej nie, bo można by go z czasem przypadkiem poluzować albo wyłamać.

Coś kręcicie z tym A4. Siedziałem w tym w salonie i było to najbardziej dopracowane do perfekcji wnętrze jakie widziałem w segmencie D. Lepsze od F30, nawet od W205 i od czegokolwiek z segmentu D-niepremium, zwłaszcza Mondeo. Zresztą Audi zawsze wg mnie miało pedantycznie dopracowane wnętrza, więc dla mnie z tej "świętej trójcy" segmentu D dla bogaczy: A4 za wnętrze, F30 za prowadzenie, W205 za stylistykę zewnętrzną.

Miejsca w środku w tych trzech samochodach jest tyle co w klasę niższych kompaktach, bo są grubsze drzwi, szersza konsola, lepsze wygłuszenie, itp. To wszystko zabrało miejsce i kierowca jest bardziej otoczony i przytulony samochodem.

Wg mnie nie można porównywać ich z segmentem D "dla plebsu", bo to inny świat jakościowy.

Bump:
Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W samochodach dla ludu kontrolera nigdy nie będzie bo kosztuje kupę kasy. Niestety!
W Insignii A przed liftem było pokrętło na tunelu, po lifcie touchpad, więc jak widać był i da się.

Ostatnio edytowane przez pitekantrop ; 12-11-2017 o 14:45
pitekantrop jest offline   Odpowiedź z Cytatem