View Single Post
Stary 08-11-2017, 05:40   #1524
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,558
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Błąd. Sygnalizacja świetlna decyduje o pierwszeństwie (znaki pionowe i poziome mają znaczenie dopiero, gdy sygnalizacja nie działa. A zatem autobus miał prawo tam być.
Tak, Twój bląd.
Od razu wykluczyłem tą możliwość w poście z filmem.


Swoją drogą dziś pismo obrazkowe szybciej dociera do odbiorcy niż słowo pisane a tu nadal trzeba wyjaśniać.

Od ppoczątku filmu,
tam jest tylko jeden pas do skrętu w lewo (napisałem to wczesniej ale powtórzę).
PKS z prawej wchodzi na skręt z partyzanta, z pasa do jazdy na wprost, tam już od dawna jest zielone na stosownym sygnalizatorze.
Czemu to robi? Nie chce czekać, co jest nagminne bo w kolekce zwykla są jeszcze ze 4 autobusy plus drobnica a czasu i miejsca jest mało.
Trudno wbił cwaniak, na wprost sa dwa pasy więc wszyscy sie pomieszczą.
Tyle ze on poszedl z zewnetrznego na zawracanie, pewnie chcial ustawic sklad po skrecie zeby wszedl dobrze na pas. Tym samym zamknął światło na srodkowym pasie.

Powiem tylko ze gdyby nie VW to ja bym był w tym miejscu, chociaz na filmie czuc ze cos sie święci.
Wnerw ze swoje odstalem w kolejce a tu cwaniak z prawej wbija, cykl krotki a pierwszy pks tez ociezały wiec czas goni. Ominiecie, jest czysty pas na wprost wiec zjazd ze skrzyżowania a tu niespodzianka.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 08-11-2017 o 05:54
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem