View Single Post
Stary 02-11-2017, 10:27   #20
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 benzyna jaki silnik.

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może właśnie tu jest odpowiedź? Popularne marki mają wy****ne na klientów - jakoś to będzie - CI natomiast chcąc wejść na rynek robią wszystko. Obczaj na YT Pertyla, Zachara czy innego bolka. Pertyl ogólnie zawsze mega zachowawczy - w przypadku GT o mało nie dostał orgazmu. Idąc Twoim tropem myślenia że nikt nie jej kupuje to czemu nie kupiłem passerati- przecież jeździ ich najwięcej? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odnośnie klapy były wpisy że nie potrafi się do końca zamknąć (chodzi o elektryka) - po ruszeniu potrafi kilka razy zasygnalizować że jest otworzona. Dopiero mega pieprznięcie załatwia sprawę.
mam elektryczną i fakt raz sie nie zamknęła bo mialem za duzo nawalone, ale to chyba dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Passata nie kupilem bo jak się przejechałem i zawieszenie w samochodzie za 170 000 dobija jak w moim peugeot 307 na nierownościach to podziękowałem, a co do Pertyna to Fordami tez się podnieca a jak jechał Stelvio to też się spuszczał, a w niej skrzypi deska jak syrence Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakby KIA była super to wyniki sprzedazowe miała by o wiele lepsze, bo cena jest ok a jednak ludzie nie biją się za tym.
Żeby nie było że MK5 to cudo bo taki nie jest i powiem szczerze jak bedę zmieniał to pewnie na inna markę, bo nie lubię przywiązywać się do jednej.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem