View Single Post
Stary 27-10-2017, 02:11   #4345
pitekantrop
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 82
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Znam to upokorzenie, gdy jadę swoją 160-konną Insignią na A1 i jakaś Octavia 1.4 TSI lub 2.0 TDI odchodzi mi tak, że już się więcej nie zobaczymy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A często Fabie czy Rapidy dochodzę dopiero od 170-180, wcześniej jakbyśmy na sztywnym holu jechali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Najgorsze, że w Mondeo bez moda na 180 ten horror się nie skończy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A i z modem na 180 nie wiem czy dojadę te Octavie, ale może przynajmniej nie znikną mi z horyzontu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nieźle zasuwają te kuraki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No ale nie dziwota, jak siedząc nawet w Superbie i obracając głowę o 45 lub 135 stopni w lewo twym oczom ukaże się goła blacha w kolorze nadwozia na słupku, a w Mondeo lub Insigni jest tam plastikowa listwa. Nawet w Focusie i Astrze nie ma gołej blachy na słupkach w środku. Strach pomyśleć jak te kuraczki są wypatroszone pod maską. Co ciekawe, nawet Pasio B8 ma gołą blachę na słupkach w środku. Oj nie ufam tym VAGom, nie ufam.

Ostatnio edytowane przez pitekantrop ; 27-10-2017 o 02:15
pitekantrop jest offline   Odpowiedź z Cytatem