View Single Post
Stary 18-10-2017, 19:33   #124
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Keyless - zabezpieczenie przed kradzieżą

Ja się nie nakręcam tylko po prostu wiem i jestem świadom jak to wygląda z tej drugiej strony o czym niestety 90% ludzi nie ma zielonego pojęci póki ich coś takiego nie spotka. Współpracuję na co dzień między innymi z PZU (stąd wiem o wprowadzeniu zwyżki dla aut z tym systemem) i znam pewne historie od kuchni i wiem że z autopsji swojej rodziny jak bardzo coś takiego potrafi boleć. Jeszcze jak ktoś ma samochód kupiony za gotówkę to problem ma mniejszy bo o ile ma ubezpieczony to ubezpieczyciel mniej czy więcej powinien wypłacić. Wiadomo że za te pieniądze nie będziemy w stanie kupić drugiego takiego samego auta więc stratni już jesteśmy ale niestety niewiele osób indywidualnych kupuje samochody za +100k w innej formie niż leasing a wtedy już problemy są ponieważ z racji tego że to nie my jesteśmy właścicielem, w najlepszej sytuacji nie dostaniemy nic i nie mamy nic do spłacenia. Jednym słowem pozbywamy się rat ale również i samochodu. Przy najgorszym scenariuszu zostajemy z perspektywą jednorazowej spłaty wszystkich rat i oczywiście zostajemy bez samochodu. Statystyki są bolesne. O wielu kradzieżach w ogóle się nie mówi.

Poczytajcie sobie: https://niebezpiecznik.pl/post/80-zl...nowy-samochod/
Wystarczy 80zł żeby byle łachudra odjechała Waszym samochodem.

Ostatnio edytowane przez dizel1982 ; 18-10-2017 o 19:42
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem