View Single Post
Stary 04-10-2017, 09:30   #4
n3m3zis999
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-07-2017
Skąd: Krosno
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 125KM
Rocznik: 2011
Postów: 19
Domyślnie Odp: Focus MK3 1.6 Ti-VCT 125km

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Który gazownik ?? Byłeś w Armako ? Pytałem ich telefonicznie i instalacja do takiego focusa ok 2500 zł....
Ustawić 10 % więcej ? Teraz nie ma takich ustawień. Komputer bada zawartość gazu w gazie i sam sobie dawkuje więcej lub mniej .....

Ja zakładałem 2 tyg temu , ale nie w Krośnie, i nie ma żadnego ustawiania .....
Ja mam wszystko Staga i zrobiłem juz kolo 2000 km . Rewelacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie zakładałeś? Ja wstępnie się umówiłem w Krośnie, nazwa firmy FLOKS, gość chce założyć BRC SQ32 z lubryfikatorem za 2700zł

Bump:
Cytat:
Napisał n3m3zis999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie zakładałeś? Ja wstępnie się umówiłem w Krośnie, nazwa firmy FLOKS, gość chce założyć BRC SQ32 z lubryfikatorem za 2700zł
Dzwoniłem właśnie do tego ARMAKO, 2500zł STAGA, jeśli nie chce oszczędzać to dorzucę 100zł i dadzą wtryskiwacze z górnej półki, czyli 2600zł i teraz mam dylemat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo słyszałem że ustawienie BRC SQ32 jest baaardzo ciężkie
n3m3zis999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem