Temat: [C-MAX 2010-2015] Kamera cofania działająca non-stop
View Single Post
Stary 17-09-2017, 15:22   #7
skorpion1159
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 03-04-2016
Skąd: Mogilno
Model: Ford Grand C-max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Kamera cofania działająca non-stop

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeczytaj proszę swój post jeszcze raz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opisałeś - zgodnie z instrukcją obsługi - możliwość włączenia kamery cofania wtedy kiedy MOŻNA ją włączyć...
Czy to jest "dowolny moment"? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pełno jest na forum takich bezsensownych wpisów...
@aprox99 - fabryczna kamera cofania zasilana jest cały czas, a nie "jak lampka cofania"... Włączenie obrazu z fabrycznej kamery sterowane jest sygnałem po CAN.
Czegoś tu nie rozumiem...poczułeś się urażony,że podważyłem Twoją odpowiedz "NIE"Myślałem,że jest to forum techniczne a nie językoznawcze..Opisałem tylko w jakim momencie można ręcznie uruchomić kamerę cofania...i nie wziąłem tego pomysłu z instrukcji obsługi tylko z praktyki.Wiem ,że jesteś doskonałym praktykiem,ale nie ma się co unosić na czyjeś uwagi.Jeżeli wszystko wiesz to mogłeś odpowiedzieć normalnie koledze,który się pytał o kamerę...a nie tylko lakonicznie "nie można" Myślę,że pisząc tutaj chcesz służyć radą a nie nabijać posty.Pozdrawiam i przepraszam jeżeli Ciebie uraziłem.
skorpion1159 jest offline   Odpowiedź z Cytatem