Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 10-09-2017, 21:04   #666
adamskij23
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 16-02-2012
Skąd: Jasło
Model: s-max, transit 2.2 tdci
Silnik: 140km ,125km
Rocznik: 2008,2014
Postów: 6
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Witam,mam transita 2014-po 61000km !!! padł silnik, serwis ASO Ford wymienił na nowy silnik (nie będę się rozpisywał ,bo mnie już szlag trafia jak o tym myślę),ale po wymianie zaczęły się problemy .Już "naście" razy wywala błąd -"awaria silnika natychmiast serwis".Byłem w serwisie i po zczytaniu błędów jest problem z niskim ciśnieniem paliwa.Tzn.odcina mi paliwo i bus staje.Problem w tym ,że serwis mając czarno na białym nie może sobie poradzić z tym problemem.( Niedawno po wyjechaniu z garażu ASO po tygodniowej naprawie -miało być juz naprawione na 100% ,przejechałem 20 km i ten sam problem tylko ,że musiałem dzwonic po assistance bo juz go nie odpaliłem).Wymienili mi wtedy pompę paliwowa -podobno to ona robiła te błędy,ale po przejechaniu około 1600km zaczęło sie to samo co było.Dalej coś odcina paliwo ,tylko teraz po kilkunastokrotnym kręceniu rozrusznikiem auto odpala i moge dalej jechac .Nachodzą mnie myśli -nigdy więcej Forda!!! .Jak Ford nie potrafi sobie z tym poradzić ,to kto może ?
adamskij23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem