Temat: [Focus 2011-2014] Zawieszenie do wymiany?
View Single Post
Stary 10-08-2017, 14:15   #15
ignas
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-02-2013
Model: Focus III Kombi
Silnik: 1.6L Duratec Ti-VCT (123PS) - Sigma [PNDA]
Rocznik: 2013
Postów: 257
Domyślnie Odp: Zawieszenie do wymiany?

Cytat:
Napisał jadek_24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikt nikogo nie namawia do zakupów w danym sklepie są jeszcze inne.
Nikt nie namawia do zakupów w tym sklepie, a ja nie odradzam. Zwróciłem tylko uwagę na swoje doświadczenia (być może incydentalne, ale nieopublikowanie krótkiej, rzeczowej, kulturalnej recenzji z informacją o dacie ważności sprzedanego płynu zapaliła u mnie czerwoną*lampkę).
Oczywiście jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni, ale z pewnych względów przy tym konkretnym zakupie nie mogłem z niej skorzystać (z mojej "winy") - nie będę tego opisywać, bo nie ma to w tej chwili znaczenia.

Cytat:
Napisał jadek_24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekaw jestem czy w ASO lub u innego mechanika też jesteś w stanie skontrolować co ci wkładają do samochodu jeżeli części zapewnia ASO lub mechanik
Sam dostarczam części. Tak, nie jestem obecny przy montażu i nie mogę sprawdzić, czy włożyli coś innego. Kontroluję tylko te "etapy", które jestem w stanie (zakup części).

Z mojej strony to wszystko, nie ma sensu ciągnąć dalej tego wątku.
ignas jest offline   Odpowiedź z Cytatem