Temat: [Focus 2014-2018] Wymiana tarcz i klocków poza ASO
View Single Post
Stary 01-08-2017, 07:04   #3
Kris_Poland
ford::advanced
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie

No więc wygląda to tak że jeśli chcę założyć własne klocki muszę się pod tym podpisać w serwisie ASO ze klocki pochodzą od klienta, ja biorę odpowiedzialność za ich za ich zainstalowanie koszt wymiany klocków 190 zł

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście jeżeli klocki by spełniały normy fordowskie to nie byłoby najmniejszego problemu mogę z nimi się pojawić w serwisie natomiast nie mam pojęcia czy klocki ATE ceramiczne te normy spełniają czyje przewyższają, czy też są poniżej tych.norm, podejrzewam że spełniają wyższe normy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Wykonałem telefon do drugiego ASO oczywiście nie ma problemu z wymianą klocków na inne nie dedykowane koszt wymiany 170 zł więc 20 zł taniej Natomiast jeżeli by się coś działo z ukladem hamulcowym to wówczas mogę nie mieć gwarancji jeżeli chodzi o jakieś zapieczone zaciski coś w tym rodzaju

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Czyli czysto teoretycznie mogę te klocki wymienić u pana Henia w garażu bo i tak praktycznie jako tako gwarancja będzie niepewna Chodź usługa montażu w serwisie powinna być wykonana fachowo i rzetelnie czyli przesmarowanie wyczyszczenie itp itd

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez jvc ; 31-10-2017 o 18:28
Kris_Poland jest offline   Odpowiedź z Cytatem