Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 13-07-2017, 16:31   #642
Haymaker
ford::average
 
Avatar Haymaker
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-04-2012
Skąd: Krotoszyn
Model: Focus / Mondeo/ Mondeo ST220
Silnik: 1.6 100KM / 2.0 Ecoboost 240 PS / 3.0 V6
Rocznik: 2010 / 2011 / 2006
Postów: 155
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał yatzek.tm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby tak, ale niestety przy tego typu awarii generowane są od razu dodatkowe koszty wynikające z nieposiadania auta bo wątpię, czy haymakerowi ktoś da auto zastępcze z paką 5,2 m. A takich kosztów niestety gwarancja raczej nie zwraca. A jak haymaker ma obłożenie robotą, to się może okazać, że z tego tytułu poniesie straty podobne do kosztu naprawy (wymiany) silnika.

Haymaker - życzę powodzenia w naprawie i oby się okazało, że z tym powyżej nie mam racji.
Już masz, bo pani z Ford Polska powiedziała, ze jestem "cham" "powiedziałem jej, że ****o mnie to obchodzi za 15 min zamykają serwis, ja dalej nie mam zastępczego auta i pada i chcę takie jak mam czyli 5.2m paki minmum 4.2.."
To niech się Pan przeniesie do jakiejś galerii.. ? A kto mi za to zapłaci, a to co mam na samochodzie w samochodzie ?
Niestety, ale płacę to wymagam.

Auto użytkujemy na potrzeby własne, no ale 50.000 rocznie to i tak mało nie jest. Samochód prawie codziennie gdzieś po coś jechał.

Ostatecznie okazało się ,że dostałem ducato 2.2m wysoki i 4m paki pod blachą.. Jak ktoś narzeka na fotele transita zapraszam do fiata.. :/

To jest drugi ford z padniętym silnikiem. Connect'a robili mam 63 dni. padł po 57.000, drugi silnik po 14.000 zalał się olejem, a po kolejnych 25.000 znowu się zalał olejem..

I tak jak napisałeś, na chwilę obecną nie mamy żadnego dostawczaka.
Mk7 ma rozwaloną skrzynię i nasza 200 konna rajdówka straciła 6 bieg i na 5 wracaliśmy z Bułgarii.

Mamy jeszcze mk6, ale przelot ponad 500.000 i jeździmy tylko w koło komina.. bo nigdy nie wiesz co nawali.

i oczywiście w poniedziałek nam Ducato wezmą i ratujemy się aby tyle, że od 26.07 do 15.08 mamy urlop w całym zakładzie.

Czułem w kościach, że coś padnie.. Od nowości zimne rozruchy to chodził jakby dwumasa była zużyta, jakieś dziwne metaliczne stuki.. Jeszcze się śmiałem do szefa, że przy 70.000 silnik padnie, zaczął się śmiać no niestety ma przejechane 71.000 :d

Ostatnio edytowane przez Haymaker ; 13-07-2017 o 16:37
Haymaker jest offline   Odpowiedź z Cytatem