Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana oleju w automacie AWF21 Durashift
View Single Post
Stary 02-06-2017, 17:48   #13
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Wymiana oleju w automacie

Jeżeli Ci poszarpuje skrzynia przy zrzucaniu biegów to na 99% pomaga aktualizacja oprogramowania skrzyni.Producent w AWF21 nie przewidział wymiany oleju. Jak coś to pisz na priv

Cytat:
Napisał robaksonpl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej!! Jak ze skrzynią po wymianie oleju? też mam już najechane około 2 setek i sam nie wiem czy aktualizować oprogramowanie czy brać się za wymianę oleju.
Bump: Może efekt placeboGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Rafaello22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A więc jestem świeżo po dynamicznej wymianie oleju w skrzyni awf21. Olej był mocno przepracowany (209 tys. km) - łącznie z przepłukaniem wykorzystano około 14 litrów oleju. Na razie nie zauważyłem jakichkolwiek negatywnych objawów wręcz przeciwnie mam wrażenie, że skrzynia działa płynniej. Dam znać po przejechaniu większej ilości kilometrów.
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem