Temat: [Focus 2011-2014] dołożenie haka Holowniczego
View Single Post
Stary 30-05-2017, 06:50   #14
LoozaQ
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK3 Hatchback
Silnik: 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 5
Domyślnie Odp: dołożenie haka Holowniczego

Cytat:
Napisał schraczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za 1000 PLN założysz oryginalną używkę. Ja tak zrobiłem i polecam.
No właśnie... Temat już zgłębiłem i zrobiłem małe rozeznanie w rynku. Robiąc to własnym "ręcoma" nawet i poniżej 1000 można zejść, ale do sedna.
Sam chcę założyć hak do wożenia rowerów na platformie rowerowej. O ile sprawa samego żelastwa nie stanowi większego problemu w zakupie i montażu, to sen z powiek spędza mi sam moduł elektroniczny. Chciałbym założyć oryginalny, albo jak kto woli fabryczny o nr AM5J-19H378-A*. Pytanie czy da radę zamontować to u mnie plug&play. Rozebrałem wczoraj tapicerkę bagażnika i po lewej nie zlokalizowałem żadnych wyprowadzonych wtyków, natomiast po prawej nad skrzynką bezpieczników była zabezpieczona wiązka z czterema wtykami o różnych kolorach (zdjęcia poniżej). Pytanie moje czy to jest to?
Lewa strona
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Prawa strona i wiązka do....
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
LoozaQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem