View Single Post
Stary 10-05-2017, 11:22   #155
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

No już tak nie dramatyzuj. Wiesz co to jest wcześniak i problem z biodrami ? Może faktycznie coś w tym jest , aczkolwiek lekarzem nie jestem.
A co do rąk to jak w zimie młody bardzo szybko mi złapał 40 stopni , zawinęliśmy go w domu w koc i tak już dojechał do szpitala u żony na rękach. Nie , bo najważniejsze to dziecko z dreszczami przy -20 odwijać w aucie z koca żeby go zapiąc w pasy na 5 minut jazdy.

Przy mocnym hamowaniu śmierć ? To przy mocnym hamowaniu pasażerowie latają po aucie jak ziemniaki ? Bez przesadyzmu.

Jeżeli ja osobiście miałbym kupować specjalistyczny fotelik za 1000 zł na jedno przewiezienie dziecka to albo byśmy przewieźli na rękach albo pożyczyłbym od kogoś ....To moja rada koniec kropka. Ja z waszych rad się nie wyśmiewam.
Z drugiej strony 60 km to nie jest 5 km.

Osobiście to kupiłem jakiś wózek z maxi cosi 3w1 , do tego za 400 zł dokupiłem bazę na isofix , razem wyszło ok 1600 zł , młody w nosidełku przejeździł całą Polskę gdzieś do 8 miesiąca aż wyrósł z nosidełka , jednocześnie stabilnie już siedząc. Teraz mam fotelik pożyczony od brata z masakryczną ilością gwiazdek ( na tamte lata czyli z 5 wstecz ), jest tak silny że auto można wozić w foteliku , a nie fotelik w aucie.
Plus fotelika ( przesuwanego do pozycji leżącej ) jest właśnie taki , że dziecko może spać , minus taki , że jest troche wysoki i niewygodnie wkłada się dziecko.

Mam takiego kolegę , który mi mówił : Chłopie kup se ten i ten wózek za 2800 zł bo tam się dziecku nie pocą plecy. Olałem go i kupiłem ponad 2 razy tańszy.
I jaki z tego wniosek ? W ogóle na spacery nie chodzili z dzieckiem a ja chodziłem i jakoś plecy mu się nie pociły. Po co przepłacać. Jak ma się pecha to i łyżeczką wody można się udusić . Kolegi bratanek miesiąc temu poniósł śmierć łóżeczkową . A nie żebym miesiąc czasu myślał nad fotelikami czy ma 4 czy 4 i pół gwiazdki i czy robiony w Chinach czy Niemczech. Mnie się nikt nie pytał jak byłem mały czy mi wygodnie i czy chce iść spać czy nie. Wieczorynka - po wieczorynce i do spania. Mama mnie w opałce nosiła 30 lat temu jak szła z kosą trawę królikom wykosić. O takie rozwodzenie o lepszejszej lepszości. Wielu jest mojego zdania , ale się nie wypowiadają bo zaraz zostaną zryckani przez 3-4 maniaków. Niektórzy kombinują żeby mieć na chleb a tu wielki problem czy wybrać fotelik za 1000 czy 1500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sorki , ulżyło mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ide zapalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 10-05-2017 o 11:33
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem