View Single Post
Stary 14-04-2017, 20:13   #1
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Mondeo mk5, hybryda - opinie o aucie

Cześć,
Szukałem na forum podobnego tematu ale nie udało mi się znaleźć. Pewnie pytanie będzie dość egzotyczne aczkolwiek może jakimś cudem będzie osoba na forum, która będzie w stanie wypowiedzieć się w przedmiocie tematu. Chodzi mi o opinie na temat mondeo mk5 w wersji hybrydowej. W przyszłym roku będę stał przed zakupem nowego auta, tym razem będzie to już samochód nowy, salonowy, na 90% oczywiście pozostanę przy fordzie i modelu mondeo. Dlatego zaciekawił mnie ten napęd jako dość ciekawa alternatywa dla diesla. Gadałem z kumplem pracującym w salonie forda i niestety nie był mi nic w stanie powiedzieć o tym aucie ponieważ bardzo mało ich sprzedają. Ciekawe czemu. Czyżby ten napęd był wprowadzony to gamy silnikowej forda tylko po to żeby można było pochwalić się w motoryzacyjnym świecie że ford ma hybrydę? Czy w ogóle warto iść w tym kierunku szukając oszczędności spalaniu? Czekam na Wasze komentarze i opinie w tej sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem