Temat: [S-MAX 2006-2015] Nieznana przyczyna rozladowywania aku
View Single Post
Stary 22-03-2017, 20:00   #1
gumis2027
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 12-03-2017
Skąd: Łomża
Model: Ford smax
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Nieznana przyczyna rozladowywania aku

Witam. Jestem nowy na forum i z góry uprzedzam ze przeszukalem już wszystko w Internecie i na forum i nie znalazłem przypadku podobnego do mojego. Posiadam smaxa 1.8taxi z 2007 roku. Problem dotyczy rozladowywujacego się akumulatora i tu uwaga taki myk ze bateria nie pada codziennie a raz na miesiąc lub dwa. Alternator sprawdzony i wymieniony szcztkotrzymacz. Nowy kompletny rozrusznik. Wizyty u magikow i elektronikow daremne bo nikt nie chce się tego podjąć informując ze trzeba czekać aż zacznie codziennie rozladowywac. Auto przeważnie w mieście używane Ale 2 razy w tygodniu ganiam nim trochę dalej. Akumulator nowy fiemme kupiony w sierpniu zeszłego roku oddawany był na gwarancję gdzie stwierdzono nie doladowanie. Akumulator został naladowany a rozrusznik zrobiony. Ladowanie na odpalonym motorze 14,3+/-. Zmierzone napięcie na wyłączonych wszystkich odbiornikach i zamkniętym aucie 0.02A. Może ktoś z Was się spotkał z czymś takim bo przyznam ze że zaczynam powoli się wkurzac na te auto i noszę się z zamiarem zmiany jak nie znajdę przyczyny.
gumis2027 jest offline   Odpowiedź z Cytatem