Temat: [Fiesta 2012-2017] Zmiana Felg z rozmiaru 15 na 16
View Single Post
Stary 22-03-2017, 10:57   #5
impresja
ford::average
 
Avatar impresja
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-04-2016
Skąd: Cieszyn
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost 125 PS
Rocznik: 2014
Postów: 129
Domyślnie Odp: Zmiana Felg z rozmiaru 15 na 16

Cytat:
Napisał Rastaman123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak po dłuższych przemyśleniach, przeliczeniu kosztów pomiędzy zakupem Felg i opon w rozmiarze 15 a felg i opon w rozmiarze 16, postanowiłem jednak zakupić te w wersji 15. Zależało mi głownie na czarnym kolorze felg, gdyż bardzo ładnie się komponują z kolorem nadwozia Candy Blue, i sytuacja się przedstawia tak:

4 felgi Alutec 15 cali - koszt 1500zł + Nowe opony Barum 195/50 R15 630 zł czyli całość ok. 2130, natomiast jakbym wybrał tą samą opcję tyle że z rozmiarem felg i opon 16 cali, to by się przedstawiało tak:

4 felgi Alutec 16 cali - 1950 zł + Nowe opony Barum 195/45 R16 - 800zł, czyli całość ok. 2750

W sumie wychodzi ok. 620zł różnicy, dla niektórych to nie dużo, a nie których to sporo kasy, i dlatego mimo żalu (bo na 16 calowych felgach alutec black samochód by wyglądał zdecydowanie lepiej), no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, 600zł w kieszeni a i samochód też się łądnie prezntuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Efekt poniżej, dzisiaj felgi założone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet tego żonie nie pokazuje bo znowu będzie wydatek a to nie ja jeżdżę tym samochodem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez impresja ; 22-03-2017 o 11:02
impresja jest offline   Odpowiedź z Cytatem