Temat: [Focus 2011-2014] Jaki silnik wybrać
View Single Post
Stary 06-02-2017, 19:09   #56
ignas
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-02-2013
Model: Focus III Kombi
Silnik: 1.6L Duratec Ti-VCT (123PS) - Sigma [PNDA]
Rocznik: 2013
Postów: 257
Domyślnie Odp: Jaki silnik wybrać

Cytat:
Napisał Thombike Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie umiem kulturalnie prowadzić dyskusji na tym poziomie jaki reprezentujesz...
1. Zwróć uwagę, że mój wpis był z przymrużeniem oka - podpowiem: to coś znaczy :-)

2. Autor tematu napisał w dziale "Focus 2011-2014", więc model auta już wybrał (pomijając kwestię bryły nadwozia, ale o nią przecież nie pyta), zastanawia się nad wyborem silnika. Zużycie paliwa może mieć dla niego istotne znaczenie (niezależnie od tego, czy się to Tobie podoba czy nie), tym bardziej, że w pierwszym poście wspominał o dieslu.

Cytat:
Napisał Thombike Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niemcy np...z racji, że podatek drogowy nie jest płacony w plaiwie tylko raz do roku i zalezny w dużym stopniu od pojemnosci najpeirw pytają - jak poj. silnika..ale nie stanowi to najistotniejszego punktu w wyborze Także ten...Prawdę mozesz sobie zaklinać ale jej nie oszukasz
Nie wiem, co do całego tematu mają Niemcy - to ma być jakiś wzór do naśladowania? Każdy ma swoje priorytety przy wyborze silnika, jeden patrzy na zużycie paliwa, inny na Vmax, inny na wynik 0-100km/h - to normalne, nie ma w tym nic złego.

Dobra, z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat.
ignas jest offline   Odpowiedź z Cytatem