View Single Post
Stary 29-01-2017, 09:13   #111
Rafal Zabik
ford::amateur
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Slupsk
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: powershift szarpie

Cytat:
Napisał M-S POWER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A gdzie mieszkasz w UK? Wątpię aby coś Ci w UK pomogli. Przerobiłem tutaj sporo fordow i żaden który miałem u siebie nie miał aktualizacji softu
Pod Londynem wiec do ciebie mam niestety troche za daleko. Pytalem wczoraj w serwisie o kalibracje skrzyni i powiedzieli mi ze to sie robi zazwyczaj tylko po wgraniu nowego softu, ale jezeli chce to moga to tez zrobic na moje zyczenie nawet jezeli mam juz aktualny.
Czytalem sporo na forum i dla swietego spokoju zanim sie zdecyduje chcialbym ich konkretnie zapytac ktore procedury z IDS uwazaja za "kalibracje" ale nigdzie w internecie nie moge sie doszukac jak po angielsku nazywa sie procedura adaptacji sprzegla i widelek wybieraka.
Generalnie skrzynia nie chodzi zle, tylko na parzystych biegach przy jezdzie z rowna predkoscia i bardzo lekko wcisnietym gazie (okolo 1500-1800 obrotow) lekko faluja obroty. Po lekturze forum na takie objawy zawsze najpierw polecana jest zmiana oleju, aktualizacja softu i adaptacja i od tego chcialbym zaczac.
Rafal Zabik jest offline   Odpowiedź z Cytatem