View Single Post
Stary 27-01-2017, 20:05   #107
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

@tedi_k nie omieszkam , odpowiem , pomogę, jutro zobaczymy co się będzie działo, aczkolwiek , widzę że i ty zacząłeś pisać ludzkim głosem, :Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam trochę inny świat, bo Ucdsa jeszcze nie mam, wiec zostaje mi tylko hex , ale daję rade ..
co do świateł mijania, powinny się włączać bo tak tez ma zaprogramowane w asbuilt ,
temat nie jest ciężki , tylko meczący ,czas pokaże , jutro zobaczymy.


Cytat:
Napisał andrzejmirek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lampy kupilem na allegro, wyglądają na idealne i nie naprawiane, nie spawane. Jednak najprawdopodobniej je zwroce i kupie inny komplet bo ta lewa lampa wydaje się być nie do końca sprawna.
a gdzie @andrzejmirek kupiłeś te lampy? miejscowość?

Ostatnio edytowane przez kzmuda1 ; 27-01-2017 o 20:11
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem