Temat: [Focus 2011-2014] Wymiana wtryskiwacza 1.6 tdci
View Single Post
Stary 29-12-2016, 17:46   #25
spenser696969
ford::advanced
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 16-11-2014
Skąd: SOCHACZEW
Model: Focus mk3
Silnik: 1,6 TDCI z DPF
Rocznik: 2011
Postów: 307
Domyślnie Odp: Wymiana wtryskiwacza 1.6 tdci

Cytat:
Napisał bleekm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy potrzebny byl sciagacz?
Trochę są zapieczone nie powiem że nie, ale na rozgrzanym silniku delikatnie na boki pokręcić wtryskiwaczem i wyjdzie, nie potrzeba ściągacza tylko cierpliwości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (nie wolno od razu szarpać i wyrywać do góry póki nie zacznie się kręcić na boki ,bo można problemów sobie narobić) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie jest pierwszy przypadek o jakimś czytam że w ff3 1.6 tdci przy 180 lecą wtryski tylko którys z kolei.
OKi. , ciekawe czy na to że lecą te wtryskiwacze ma znaczenie jakość paliw w naszym kraju?
Czy w innych krajach wtryskiwacze mają większą żywotność?
Odkąd mi pojawiły się pierwsze błędy próbowałem różnych metod odwlekania wymiany wtryskiwaczy (czyszczenie Liqui moli, reset wtryskiwaczy i od nowa przyuczanie, tankowałem paliwa premium ale i tak lipa przez chwilę lepiej ale później coraz gorzej i gorzej więc kombinowanie nie ma sensu bo aby w koszty można się wbić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spenser696969 jest offline   Odpowiedź z Cytatem